ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Το  Διοικητικό Συμβούλιο της Εταιρείας,  απαρτίζεται από τα παρακάτω τακτικά μέλη:

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ, γεννημένος στον ΑΓ. Δημήτριο Αττικής την 17.04.1955, κάτοικος ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ οδός ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 117, με ΑΔΤ ΑΚ 952558/ 20.03.2012 ΥΑ Καλαμάτας, ΑΦΜ 024009130 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ως ΠΡΟΕΔΡΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΣΟΦΙΑΣ, γεννημένος στη ΜΙΚΡΟΜΑΝΗ Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ την 14.11.1962, κάτοικος ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ οδός ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67, με ΑΔΤ Π 949922 / 20.02.1996 Α.Τ. Περιφέρειας Καλαμάτας, ΑΦΜ 028087319 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΓΡΟΤΗΣ, ως ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ και της ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ, γεννημένος στην ΚΑΛΑΜΑΤΑ την 27.06.1969, κάτοικος ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, με ΑΔΤ ΑΒ 085918 / 27.02.2006 Α.Τ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΦΜ 044091820 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ως ΜΕΛΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΙΩΑΝΝΑΣ, γεννημένος στην ΚΑΛΑΜΑΤΑ την 21.12.1980, κάτοικος ΑΝΘΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, με ΑΔΤ ΑΕ 263040 / 29.05.2007 ΑΤ Περιφέρειας Καλαμάτας, ΑΦΜ 129919074 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΛΟΓΙΣΤΗΣ, ως ΜΕΛΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΚΥΡΙΑΚΗΣ, γεννημένος στην ΑΘΗΝΑ την 05.08.1966, κάτοικος ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ οδός ΑΡΧΙΜΗΔΟΥΣ 25, με ΑΔΤ ΑΗ 229266 / 16.07.2008 ΥΑ Καλαμάτας, ΑΦΜ 055773595 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ως ΜΕΛΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και της ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑΣ, γεννημένη στην ΚΑΛΑΜΑΤΑ την 09.09.1982, κάτοικος ΚΑΤΩ ΑΜΦΕΙΑΣ, με ΑΔΤ Τ 418791 / 20.12.1999 Α.Τ. ΘΟΥΡΙΑΣ, ΑΦΜ 119981790 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ, ως ΜΕΛΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

  1. ΝΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ και της ΕΥΘΥΜΙΑΣ, γεννημένος στον ΑΜΜΟ ΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ την 28.11.1969, κάτοικος ΑΜΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, με ΑΔΤ ΑΕ 263080 / 02.07.2007 ΑΤ Περιφέρειας Καλαμάτας, ΑΦΜ 071973335 ΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΓΡΟΤΗΣ, ως ΜΕΛΟΣ του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

 

Ως αναπληρωματικά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου των παραπάνω τακτικών ορίζονται ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ οι:

ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ως Αναπληρωματικός Πρόεδρος

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ως Αναπληρωματικός Αντιπρόεδρος

ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ως Αναπληρωματικό Μέλος

ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ως Αναπληρωματικό Μέλος

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ως Αναπληρωματικό Μέλος

ΓΙΑΧΟΥ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ως Αναπληρωματικό Μέλος

ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ως Αναπληρωματικό Μέλος.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}